Uğurmumcu Fakir Süpürge Servisi

Elektrikli süpürge teknolojisi alanında devrim niteliğinde yenilikler getiren Fakir, tüm modelleri ile farklı kullanım alanındaki ihtiyaçlara yanıt veriyor. Gelişmiş teknolojileri ile yüksek çekim gücüne sahip olan Fakir elektrikli süpürge modellerinde yaşanacak her türlü teknik problemde ise Fakir Servis firması olarak Uğurmumcu semti genelinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Geniş uzman kadromuz, güncel teknolojiyle uyumlu servis altyapımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Fakir Servis hizmetlerimiz kapsamında Uğurmumcu semti genelinde Fakir markalı süpürge kullanıcılarının, cihazlarını her zaman yüksek performanslı ve uzun ömürlü olarak kullanabilmelerini güvence ediyoruz.

Fakir Servis Uğurmumcu merkezimizde tüm Fakir elektrikli süpürge modelleri için uyumlu teknik ekipmanlar ve donanımlar bulunmaktadır. Böylelikle hangi modeli kullandığınız fark etmeksizin tüm talepleriniz iöçin yanıt verebiliyoruz. Özellikle de teknik motor parçalarından, Fakir süpürge aksesuar parçalarının orijinal yedeklerine kadar tüm parçaları hazır bulunduruyoruz. Bu şekilde parça bekleme sürelerini ortadan kaldırarak, en kısa süre içerisinde yeniden aktif şekilde kullanabileceğiniz duruma getiriyoruz.

Üstelik Fakir elektrikli süpürgenizin onarım işlemlerinden geçirilmesinin ardından etkin biçimde kullanım ömrünü uzatıyoruz. Bu kaliteli ve güvenilir servis hizmeti anlayışımızı güvence edebilmek adına da sizlere tüm işçilik ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Bu süre içerisinde karşılaşabileceğiniz aynı sorunların sizlere ek maliyet teşkil etmesi gibi bir durumun asla söz konusu olmamasının güvencesini veriyoruz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply