Tuzla’nın En Kaliteli Electrolux Servisi

Çamaşır makinesi bize günlük hayatta ev işlerinde çok yardımcı olan bir beyaz eşya türüdür. Hayatımız da ki yerini asla inkar etmesekte bu makineyi alırken gerekenİ ve kaliteyi göz ardı edebiliyoruz. Öncelikle kalite ye bakmadan sadece fiyatı üzerinde değerlendirme yapdığımız için ucuz fiyata aldığımız ürünlerde sık sık arıza meydana gelip makinemizin ömrünü de bir o kadar kısaltmaktadır.

Tam ucuza aldım diye sevinirken makinenizin verdiği arıza ve daha sonra yetkili servisin onarıma alması ile evinizde olmazsa olmaz olan beyaz eşyanızdan uzun bir süre ayrı kalarak çok zor durumlara düşebilirsiniz. Bu yüzden Electrolux beyaz eşya firması alıcılarına kaliteli vefiyatı uygun ürünler ile bu tür sorunlarını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Tabi her beyaz eşyada zamanla meydana gelen arızalar ve hasarlar mevcuttur. Bu konuda önemli olan arıza veren makinenizin güvenli ellere teslim etmektir. Biz İstanbul Electrolux Servis ailesi olarak size bu güveni ve kaliteyi sağlama konusunda adayız.

Yetkili servis gibi değil de Electrolux Servis Tuzla olarak makinenizin sorununu hemen tespit edip sizlere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak için her türlü fedakarlığı yapmaktayız.

Sizler 444 7 856 çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanınız yeterlidir. Beyaz eşyanızda ki arıza gösteren parça değiştirilip size ürününüz en kısa zaman da teslim edilecektir. Yedek parçalarımızda ve işçilik hizmetimiz de sizlere 1 yıl garanti imkanı da sağlamaktayız.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply