Rowenta Servis Bayraklı Ekibi’nin Tavsiyeleri

Seneler önce aldığım Rowenta markalı saç kurutma makinem beklediğim gibi beni yarı yolda bırakmadı. Haftanın her günü düzenli olarak kullanmama rağmen hiçbir bozulma belirtisi göstermeyen Rowenta markalı saç kurutma makinem son günlerde iyice zorlanmaya başlamıştı. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak adına Rowenta Servis Bayraklı şubesine başvurdum. Şube başlangıçta saç kurutma makinem ile ilgili bilgileri benden aldıktan sonra izlemem gereken adımları anlattı. En sonunda çözümün saç kurutma makinemin servise gönderilmesi olduğu konusunda mutabakata vardık ve saç kurutma makinemi servise yolladım. Bende saç kurutma makinem serviste iken boş durmadım ve saç kurutma makinelerinin daha uzun ömürlü olmaları adına yapılması gerekenleri araştırdım. Saç kurutma makinem elime ulaştığında gayet sağlam ve çalışır vaziyetteydi. Bu aşamadan sonra saç kurutma makinem serviste iken yaptığım araştırmaları harfi harfine uygulayacağım ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacağım. Bu araştırmamın sonuçlarını sizlere de aktararak faydalanmanızı tavsiye ediyorum.

Saç Kurutma Makinenizi Prizde Takılı Bırakmayın
Saç kurutma makinenizi uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeylerin başında onları prizde bırakmamak geliyor. Saç kurutma makinenizi kullandıktan hemen sonra prizden çekin ve o şekilde bırakın. Asla yapmamanız gereken ikici nokta ise saç kurutma makinenizin kablosunu dolamayın. Bırakın gevşek dursun. Çünkü kablosunu dolayarak bekletmeniz kabloya zarar vermektedir.

Saç Kurutma Makinenizi Sudan Uzak Tutun
Saç kurutma makineniz su ile ne kadar az temas halinde olursa o kadar iyidir. Saç kurutma makinemi servise gönderdiğim sıralarda makinemi tamir eden ustalardan birisiyle konuşma fırsatım oldu. Rowenta Servis Bayraklı’ da çalışan bu usta bana şöyle demişti. Su saç kurutma makinelerinin teknik aksanına zarar verebilir. Bu uyarıyı kesinlikle dikkate almalıyız.

Servise Başvurmaktan Çekinmeyin
Rowenta Servis Bayraklı ustası bana cihazımla ilgili herhangi bir problem olduğunda direkt olarak onları arayabileceğimi söyledi. Bu sayede bu tür cihazları ilk defa kullanan ya da herhangi bir problemle karşılaşan kullanıcılar çözümü çabucak elde edebiliyorlar. Servisin bu denli ilgili olması sayesinde bu tür elektronik araç-gereçlerde oluşan problemler çabucak gideriliyor.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply