Özel Klima Servisi ile Klimalarınız Artık Güvende!

Serinlemek için vantilatör devri kapandı artık ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte klimalar her evde yerini almış durumda… Klima kullanımı konusunda birçok telefon alıyoruz çünkü insanlar yüksek rakamlardan ve faturalardan şikayetçi. Bilinçli bir kullanım ile klimalarınızdan en iyi şekilde verim almanız mümkündür ancak sürekli olarak kapatılıp açılan klimalar çok fazla enerji harcıyor ya da kış aylarında kenara atılıp hiçbir bakım yapılmadan yaz aylarında kullanılmaya başlanan klimalar enerji konusunda çok fazla yüklenmeye maruz kalıyor.

klima-servisHer marka klima için sizlere hem kullanım hem de servis anlamında hizmet veren firmamız güler yüzlü çağrı merkezi ekipleri ve profesyonel teknikerleri ile İstanbul’un farklı noktalarında yaşayan müşterilerimiz için gerekli desteği sunuyorlar.

Özel Klima Servisi ekibi olarak İstanbul halkına en özel servis hizmetleri için bu yola çıktık ve sektörde zirveye oynamaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan diğer firmalar ile kafa tutacak kaliteye sahibiz ve bu kaliteyi de sürekli olarak yükseltme çabasındayız. Eski ya da yeni model klimalar için uzman teknikerlerimiz mevcuttur ve bu ekibe bizler çok güveniyoruz. İşçilik kalitesi anlamında sektörde en iyi ekibe sahip olan klima özel servis firmamız yaygın servis ağı ve geniş araç filosu ile hız konusunda da sektörde en iyiler arasında yerini almış durumdadır. Çağrı merkezi numaramızı tuşlayarak firmamıza haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply