Özel Kaynarca Electrolux Teknik Servis

Beyaz eşyalar; hayatımızı daha kolay hale getiren ürünler arasında bulunur. Siz de beyaz eşya satın almak adına Electrolux markasını tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce insanın tercihi olan Electrolux; size satış sonrasında da destek sunuyor. Electrolux Servis Kaynarca sayesinde beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaları en kısa sürede çözebilirsiniz.

Neden Electrolux Teknik Servis?

Electrolux marka beyaz eşyalarınızın çeşitli arızaları meydana gelebilir. Severek kullandığınız buzdolabınızın günün birinde çalışmadığını fark edebilirsiniz. Kullanıcı ve tesisat kaynaklı hatalardan dolayı buzdolabınız çalışmayabilir. İlk olarak, buzdolabınıza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Fişin prize doğru takılıp takılmadığına bakmalısınız. Takılmadığı takdirde fişi prize tam oturtacak şekilde takmanız gerekir. Buna ek olarak, buzdolabının bağlı olduğu prizin sigortası veya ana sigorta atmış olabilir. Sigortaları kontrol etmenize rağmen sorunu çözemediyseniz vakit kaybetmeden Electrolux teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabının soğutucu duvarının yan bölmesinde terleme meydana gelebilir. Bu durumun farklı sebepleri olabilir. Ortam koşullarının çok soğuk olmasından dolayı bu sorun meydana gelebilir. Bu noktada, buzdolabınızı sıcaklığın 10C’nin altına düştüğü ortamlarda kurmamalısınız.

Bunun yanı sıra, buzdolabınızı az kullanıyorsanız termostatını yüksek bir şekilde ayarlamalısınız. Tüm bunları yapmanıza rağmen sorun halen daha çözülmediyse Electrolux teknik servis yardımı almalısınız. Electrolux teknik servis; yalnızca buzdolabınızda değil diğer tüm beyaz eşyalarınızda da size her zaman servis hizmeti sunar.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply