Özel İstanbul Demirdöküm Servisi Hizmeti Nasıl?

Kombi veya klima her ikisinde de marka bazında akla ilk gelen isimlerden bir tanesi hiç şüphesiz Demirdöküm’dür. Ben de bunun bilincinde bir müşteri olarak kombimi seçerken tercihimi Demirdöküm’den yana kullandım. Yaklaşık 6 senedir ufak tefek sorunlar haricinde de herhangi bir sıkıntı yaşadığımı söyleyemem. Yalnız geçtiğimiz günlerde kışın da artık gelmesiyle birlikte belki de yaz boyunca çalıştırmamam nedeniyle ev biraz ısınsın diye kombiyi açtım. Fakat uzun bir süre beklememe rağmen odalar istediğim sıcaklığa bir türlü erişmedi. Genellikle böyle uzun süreli kullanmadığınızda peteklerde biriken suyun miktarını yani kombinin vermiş olduğu basıncı 1-2 arasında bir yere getirmeniz gerekiyor. Önce peteklerdeki suyu boşaltıp ardından kombinin altındaki vana yardımıyla tekrar su vererek basıncı da bir yandan kontrol edip dengeyi sağlamaya çalıştım. İlk çalıştırdığım zamana göre her ne kadar verim artsa da istediğim verimi bir türlü yakalayamadım.

demirdokum-servisi

Benim elimden gelen bu kadardı. Artık bir servis çağırmanın zamanı gelmişti. İnternette Demirdöküm Servisi şeklinde bir arama yaparak karşıma çıkan siteleri incelemeye başladım. Ürünümün garantisi bittiği için her şekilde verilen hizmete para ödeyeceğim için ben de şansımı özel servislerden yana kullanmak istedim. İşte bu noktada karşıma gerek arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması gerekse sitenin tasarımı ve sunmuş oldukları içerik sayesinde ilgimi çeken Demirdokum-servisleri.net isimli site çıktı.

Vermiş oldukları hizmette işçilikten doğabilecek olağan durumlara ve değiştirmiş oldukları parçaya 1 yıl garanti verdiklerini öğrendim. Direk sitelerinde yazan numaradan kendilerine ulaşıp bugün içerisinde gelip kombime bakıp bakamayacaklarını sordum. Çağrı merkezinde konuştuğum personel benden adres ve telefon gibi bilgileri alıp teknisyenlerin gün içerisinde geleceklerini iletti. Dediği gibi de oldu. Yaklaşık 2 saat sonra teknisyenler gelip gerekli müdahaleleri yerinde yapıp kombimin ilk günkü gibi performans göstermesini sağladılar.

Hizmet sonrası bana garanti belgesi yerine de geçen bir belge verip herhangi bir sorun olduğunda üzerindeki numaradan istediğim gün ve saatte arıza kaydı oluşturabileceğimi belirttiler. Ben şahsen hem servis esnasında hem de servis sonrası vermiş oldukları güleryüzlü hizmetten memnun kaldım. Siz de kendilerine bir şans vermek ya da daha detaylı bigli almak isterseniz www.demirdokum-servisleri.net adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply