Kaliteli ve Güvenilir Bir Buderus Servis Mi Arıyordunuz?

Para karşılığında aldığınız hizmetlerin sorunlu olması ya da beklediğiniz gibi olmaması sizleri büyük hayal kırıklığına uğratıyor. Müşterinin her zaman haklı olduğunu biliyoruz ancak bazı firmalar ve kurumlar bunun pek de farkında değil! Yetkili servis firmaları bu aşamada ilk örnek vereceğim adreslerdir.

Buderus marka ürünüm için servis hizmeti almak adına firmaya ulaştım ve gerekli sorunu ilettim ancak adres bilgilerim alınmasına rağmen firma en yakın geri dönüşü 1 hafta sonra yaptı ve ben haftalarca bu ekibi beklemek zorunda kaldım! Yetkili servis işkencesine maruz kalanlarının sayısının çok fazla olduğunu biliyorum, bu yüzden siz değerli okurlarıma özel servis firmalarından bahsetmek istiyorum…

buderus-servis

Özel Buderus Servis İstanbul firması sizlere kaliteyi sunan bir adres ve yetkili servis faciasından sonra arayıp, hizmet aldığım adrestir. Kısa sürede evime geldiler ve ürünü aynı gün içerisinde inceleme altına alarak gerekli müdahaleleri yaptılar, sonrasında sorunsuz bir şekilde ürünüm teslim edildi!

Buderus Özel Servis İstanbul firmasına sizler de ulaşarak yetkili servis çilesinden kurtulabilirsiniz. Firma, tek bir site üzerinden hizmet veriyor ve bu site de: www.buderusservis.co. Haftanın her günü servis hizmetleri sunan ve çalışmalarına devam eden firmayı bu sitedeki numaradan adres bilgilerinizi ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Buderus marka ürünleriniz ile ilgili ne olursa olsun kaliteyi bulabileceğiniz bir adres olduğunu düşünüyorum.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply