Kadıköy Siemens Beyazeşya Servis Merkezi

Siemens denildiği zaman ülkemiz kullanıcılarının aklına aradıkları her ürünü bulabilecekleri, son derece prestijli ve kaliteli, bir o kadar da bütçe dostu elektronik ürünler gelmektedir. Siemens markasının ürünlerinin gamı çok geniş olmakla kalmayıp, her geçen gün kendisini geliştiren bu markanın her ihtiyaca yönelik ürünlerinin olduğu da bilinen bir gerçektir. Senelerden beri Türkiye’nin elektronik ev aletleri ihtiyacını gideren, içerisinde çamaşır, bulaşık makineleri, ütüler, kişisel bakım ürünleri, mutfak araç ve gereçleri, derin dondurucular gibi birçok ürün çeşidini barındıran Siemens ürünleri için Kadıköy’deki teknik desteği Özel Siemens Servis Kadıköy firmamız sağlamaktadır.

Siemens firmasına yakışır bir şekilde hizmet anlayışını ve yaklaşımını benimsemiş olan firmamız, sizleri teknik süreç boyunca bilgilendirmek için çağrı merkezini her zaman ulaşılabilir kılmıştır. Bu da çağrı merkezimizin 7/24 hizmet verdiğini ifade etmektir. Ürünleriniz bize geldiğinde küçük sorunlar için aynı gün servis, daha büyük sorunlar için ise hızlı servis gibi kolaylıklarımızdan yararlanabilmektesiniz. Problem ne olursa olsun altından büyük bir titizlik ve ustalık ile kalkan teknik uzman kadromuz ile beraber bir aile olarak siz değerli Siemens kullanıcılarına Kadıköy’de hizmet vermenin mutluluğunu işimizin özenine yansıtmaktayız.

Hizmetlerimiz sadece bu saydıklarımızla sınırlı değildir. Hizmetlerimiz arasında ciddi ölçüde önem taşıyan orijinal parça kullanımı da yer almaktadır. Sizlerin iyi niyetine layık olarak ürünlerin içlerinde muhakkak orijinal parça kullanmaktayız. Yani parça değişimi gerektiğinde kullanacağımız parçanın yüzde yüz orijinal ürün parçası olduğundan emin olabilirsiniz. Bir yıl garantili olan servis hizmetimiz sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Tüm Siemens ürünlerinizin montajları, bakımları, onarımları gibi konularda Özel Siemens Servis Kadıköy hizmeti almak istiyorsanız size sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply