İzmir’in Her Noktasına Aynı Gün BEKO Servis Hizmeti

Beyaz eşya servisi, hepimizin bildiği gibi arızalanan cihazın yerinde arıza testi yapma ve onarım hizmet işidir. Genel olarak bu arızaların bir günden daha kısa sürede onarımı yapılır. Gün içerisinde giderilemeyen arızalar teknik servis çalışanlarımız tarafından alınır, atölyelere götürülür, orijinal parça değişimi yapılır. Yetkili servisler sadece kendi markalarına hizmet vermektedirler. Fakat teknik servisler bütün markaların arızalarını gidermektedirler.

Firmamızı ele alacak olursak; Özel Beko Servis İzmir isminden de anlaşılacağı gibi beyaz eşya bakım onarım ve tamir servisidir. Teknik servis olduğu için marka ayırt etmemekte ve bütün beyaz eşya markalarının arızalarıyla ilgilenmektedir. Bu durumda ekibimizin bütün markalarla aşina olmasını ve sorunun ne olabileceği hakkında öngörü sağlamaktadır. Yaptığımız iş, sizin hayatınızı kolaylaştırma adına yapılmış olan alet ve araçları kapsadığı için, tamir süresinin kısa olması sizin için ne kadar iyiyse, bizim için de o kadar önemli. Bu yüzden uzman ekiplerle ve teknolojik araçlarla her türlü sorununuzu en kısa zamanda gidermeyi ve size ulaştırmayı Özel Beko Servis İzmir olarak ilke edindik. Üzerine bir yıllık işçilik bedelini ve parça garantisini de siz değerli müşterilerimize hediye ettik.

İşin yanında güler yüzlü işçilik müşterilerimize bizden hediye olsun. Hem arızanın giderilmesi hem de bunu yapacak ekibin güler yüzlü olmasını kim istemez ki. Özel Beko Servis İzmir olarak müşteri memnuniyetine her zaman büyük önem verdik ve bu anlayışımız devam edecektir. İşvereninden iş görenine kadar bünyemiz içerisinde olan her çalışanımızla bu konuda bilinçli çalışan bir kitle oluşturduk. Ama bu bizim için de yeterli değildir. Genç ve girişimci ekibimizle kendimizi sürekli yenilemek ve geliştirmek peşindeyiz. Tabi ki siz değerli müşterilerimiz olmadan ne ileri gidebiliriz ne de olduğumuz yerde kalabiliriz. Siz değerli müşterilerimiz, bizim yanımızda olduğunuz sürece adımlarımız daha sağlam ve daha ileriye dönük olacaktır. En ufak arızada size bir telefon kadar yakınız. Bizi web sitemizden de takip edebileceğinizi unutmayın.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply