İstanbul’un Her Köşesine Özel Samsung Televizyon Servis Hizmeti

Özel İstanbul Samsung Servis evinizde bulunan Samsung televizyonlarınızın tamirini, onarımını ve bakımını güvenle yaptırabileceğiniz özel bir servistir. İster son teknoloji ürünü olan televizyonunuzu ister yıllar önce üretilmiş olan bir televizyonunuz olsun, her modelde üretilmiş olan Samsung marka televizyonlarınızın tamir, onarım işlerini, bakımını yapıyoruz.
Özel İstanbul Samsung Servis; disiplinle çalışan, işini özenli yapan eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Günümüz teknolojisi her gün değişikliğe uğrayıp yapısı karışık, kullanımı daha kolay olan ama daha hassas ürünler üretmektedir. Dolasıyla servis olarak teknolojiyi takip ederek, her yeni çıkan ürünleri öğrenmiş oluyoruz ve siz değerli müşterilerimiz için ürünlerinize daha dikkatli bakım yapıyoruz.

Bunun yanı sıra eskiyi unutmayarak, hangi yıla ait bir model olursa olsun sizlerin ürünleriniz için gerekli bakımı, ürününüzün arıza durumunda tamirini ve onarımı kaliteli hizmetimizle yapıyoruz. Servisimize ulaşmanız için tek yapmanız gereken internet sitemizde yer alan servis talep formunu mail adresinizle doldurmanız veya çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşmanızdır. Talebiniz bize ulaştığı anda, ekibimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır. Yaptığımız servisin kaliteli hizmet olduğunu siz değerli müşterilerimize sunmak için 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisi sunuyoruz. Televizyonlar günlük hayatımızda yer alan önemli bir ürün olmakla birlikte gelişen teknolojiyle hassas parçalardan oluşmaktadır, bu hassas parçalar kimi zaman büyük sonuçlara yol açabilmektedir. Dolasıyla televizyonların bakımı önemlidir. Hassas devre parçalarının bakımı da ancak sahip olduğumuz eğitimli çalışanlarımız gibi, uzman kişiler tarafından yapılabilmektedir.

Özel İstanbul Samsung Servis, sizlere kaliteli bir servisi sahip olduğu işinde bilgili olan, güvenilir, disiplinli çalışanlarıyla vermektedir. Çünkü servis olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem vererek ön planda tutuyoruz ve bunun için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply