İstanbul Franke Servis Merkezi

Pendik, İstanbul denilince bilinen popüler semtlerden bir tanesidir. Anadolu yakasında yer alan ilçe, diğer semtlere yakın bir mesafededir. Pendik’te yaşayan vatandaşlarımız, zaman içerisinde aldıkları beyaz eşyaları ile ilgili problemlerle uğraşmak zorunda kalabilir. Bu noktada Franke Servis olarak kuruluşumuz buzdolabı ve çamaşır makinesi arızalarında tüm müşterilere yardımcı olur. Yeni bir çamaşır makinesi alan ya da buzdolabının arızalı bir parçasını değiştirmek isteyen bireyler, her zaman yardımcı olan şirketimiz personelleri ile görüşebilirler.

Çamaşır makinesi ve buzdolabı her evde bulunan zorunlu ihtiyaçlar arasındadır. Bu noktada bireyler her ne kadar beyaz eşyalarını dikkatli bir şekilde kullanıyor olsalar bile zaman içerisinde yıpranmaya bağlı olarak bazı arıza durumları oluşabilirler. Firmamız, buzdolabı ve çamaşır makineleri bozulan bireylere, özel servis hizmeti sağlar. Böylelikle müşterilerimiz ürünlerine zarar gelmeden tamir ettirme ve uzun süre kullanma fırsatı bulabilirler. Beyaz eşyaların son derece pahalı olduğu günümüzde şirketimiz, uygun fiyatlara tamirat işlemlerini tamamlar.

Genel olarak buzdolabında oluşan arızalar, buzlanma, kapağın çalışmaması ve elektrik kablosunun bozulması olarak gösterilebilir. Çamaşır makineleri ise bilinçsiz kullanıma bağlı olarak kireçlenme ve rezistans bozulması gibi sorunlar yaratabilirler. Tüm bu noktalarda deneyim sahibi olan Pendik Franke Servisi çalışanlarımız, ürünlerinizin daha dayanıklı bir hale gelmesine zemin hazırlar. Garanti kapsamında verilen hizmetlerimiz sayesinde, tekrar arıza problemi yaşamanız durumunda çalışanlarımızdan yardım alarak ürünlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply