İmmergas Servis

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının tek bir cihazdan, son derece pratik ve ekonomik bir şekilde karşılanmasına yardımcı olan kombi teknolojisinde tam fiyat-performans cihazları sunan İmmergas, Türkiye’de en fazla tercih edilen kombi markaları arasında yer alıyor. Bu şekilde yoğun kullanımı söz konusu olan İmmergas markalı kombiler ile ilgili olarak arızalar çok daha sık şekilde görülebiliyor. Her ne kadar ileri seviyedeki teknolojiler ve kaliteli malzemeler kullanılmakta olunan İmmergas markalı kombilerde zaman içerisinde pek çok farklı etkene bağlı olarak çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor.

Bu durumda kullanım sorunları yaşanmasına neden olabileceğinden özel İmmergas Servis merkezi tarafından kombi arıza onarım hizmetleri dünya standartlarına uygun olarak sunuluyor.

İmmergas markalı kombilerde meydana gelebilecek teknik aksam arızaları ya da yazılım sorunları için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak İmmergas Servis hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Uzman personellerinin düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirdiği özel kombi servisi merkezinde, en yeni İmmergas markalı kombi modellerindeki sorunlarda dahi hızlı ve kaliteli servis çözümleri tüketicilere sunulabiliyor.

Özellikle de en kronik kombi arızaları için dahi yerinde servis hizmetlerinin sunulmasını sağlayacak bir teknik araç donanımına sahip olan özel servis hizmetleri, tüketicilerin gereksiz zaman kayıpları ile karşı karşıya kalmadan son derece üst düzey bir kombi servis hizmetinden yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Maksimum müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetinin hakim olduğu kombi servisi hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanılabiliyor.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply