Demirdöküm Servis

Birçok insan tarafından tercih edilen Demirdöküm özellikle ülkemizde doğalgazın yaygın olarak kullanılmaya başlamasından sonra Kombiler üzerinde çığır açtı diyebiliriz. Herkes tarafından beğenilerek ve uzun ömürlü kullanım için tercih ettikleri Demirdöküm kombiler yaz, kış sizi yarı yolda asla bırakmayan cihazlar üretmektedir. Üretici firma arızaya ihtimal vermiyor olsa da bazı sebeplerden dolayı arızalarla karşılaşmak mümkündür. Özellikle yanlış ve kullanım hataları sebebiyle arıza moduna geçen Demirdöküm dijital ekranları sayesinde sizlere arıza kodunu bildirmektedir. Eğer ekran tarafında bir arıza kodu belirmişse Demirdöküm servis hizmetinden faydalanmanız gerekebilir.

Demirdöküm servisi ile alakalı olarak sizlere bir örnek verebiliriz. Kombinizin düzenli çalışmadığını gördüğünüzde ilk olarak gövde üzerine konumlandırılmış olan küçük dijital ekrana bakmanız tavsiye edilir.

Orada muhtemelen misal FO arıza kodu verdiğini varsayalım. Yapmanız gereken ise Demirdöküm servis ile iletişime geçerek servis hizmetleri veren yetkiliye telefonda arıza kodu numarasını bildirmelisiniz. Servisin size cevabı ise; su barının düştüğü yönünde olacaktır. 1-2 bar su basıncı yaparsanız sorun düzelir diyeceklerdir.

Demirdöküm özel servisi olarak bizlerden alacağınız destekler profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Demirdöküm servis ile ilgili çalışmalarımız çok uzun yıllara dayandığı için yaz, kış hizmetinizde olmayı amaç edindik. Sektöründe lider konumda bir servis hizmeti sunmaktayız. Özellikle de kombi servisi konusunda yetiştirilmiş personellerimiz 7/24 hizmetinizde olmaktadır. Resmi web sitelerimizden konuyla ilgili tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply