Beko Ürünleriniz İçin İstanbul’da Özel Servis

beko-servis-istanbul Beyaz eşyadan televizyona, klimadan küçük ev aletlerine kadar her gün kullandığımız cihazlar evimizin olmazsa olmazları konumunu almakta. Evlerimizde kullandığımız bu elektronik cihazların sayısı gün geçtikçe artış göstermekte. Bulaşık makinenizi ya da buzdolabınızı bir gün bile kullanamadığımız zaman yaşadığımız sıkıntıları bir düşünün. Özellikle acil bakım-onarım ihtiyacı olan Beko cihazlarınızı bize emanet edebilirsiniz. İstanbul gibi ulaşımın zor olduğu şehrimizde, uzman kadromuzla aynı gün içinde, sizleri mağdur etmeden hizmet verebilmek için en yüksek hassasiyeti göstereceğiz. Arızalanan ürünlerinizin özel servisini web sitemizden bize ulaşarak talep edebilirsiniz. Özel Beko Servis İstanbul olarak, 7 gün 24 saat sizleri mağdur etmeden hizmet verebilmek için yanınızdayız.

İş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde ve özellikle ısınma için klima da kullanılan iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu bölgelerde, gün içinde yaşanan yoğun elektrik kullanımından kaynaklanan voltaj değişimleri nedeniyle elektrik ya da mekanik arızalar oluşabilmektedir. Arızalanan ürünlerde parça değişimi ihtiyacı söz konusu olabilir, bu gibi durumlarda özel servis hizmetimizin kapsamında İstanbul Beko servis olarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Karşılaştığınız her türlü arıza konusunda web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu sorunların siz müşterilerimizi sıkıntıya sokmaması için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendine görev edinmiş olan servisimizden özel olarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’da yaşayan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizleri her gün daha büyük bir motivasyonla çalışmaya ittiği için, kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Karşılaşabileceğiniz her türlü arızayla ilgili, İstanbul Beko servis özel olarak hizmetinizdedir.
Web: www.arcelikbekoservis.com

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply