Ariston Teknik Servis Merkezi İstanbul

Teknoloji dünyasında benzersiz bir ileri teknolojiye sahip Ariston, beyaz eşyalar teknoloji kategorisinde gerçekleştirdiği araştırma ve çalışmalarının sonuçlarına özel ve çözümsel anlayışta yeni nesil ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bu büyük dünya markasının bir parçası olarak teknik servis ve bakım hizmetleri sunmakta olan Ariston Servis firması olarak kalite standartlarına uygun şekilde tüketicilere servis çözümlerini profesyonelce sunuyor.

Varlıkları ve yokluklarıyla beyaz eşyalar, yaşam standartlarımızın belirlenmesinde aktif bir şekilde rol oynarlar. Son derece üstün ve ileri bir teknolojiyle geliştirilmiş olan Ariston beyaz eşyalar, birçok çevresel neden paralel olarak çeşitli arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Bu sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte, yaşamlarımızda oluşan kalite düşüklüğü, kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturulması gereken bir durumdur. Bu amaç doğrultusunda yapılanmış olan Ariston Teknik Servis en kısa süreler içerisinde sorunlarınızın bertaraf edilmesini sağlayacak bir organizasyonla, İstanbul’ da hizmet sunuyor.

Bu geniş ve kalabalık nüfusa sahip coğrafyaya hizmet sunabilmek amacıyla, özel bir şekilde yapılandırılmış gezici üniteler ve yanı sıra çeşitli şubelerle Ariston beyaz eşya servisi, bakım ve onarım hizmetleri sunmakta olan Ariston Teknik Servis kendisine ulaşan tüm hizmet taleplerini dakikalar içerisinde yanıtlayabilmektedir. Tüm hizmet yapılanmasını hızlı, nitelikli ve yeni nesil bir anlayışla sunabilmek amacıyla yapmış olan servisimiz, tüm Ariston markalı beyaz eşya ürünlerinizin arıza onarımları için 444 76 58 numaralı müşteri hizmetlerinden faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply