Altus Beyaz Eşya Servis 7-24 Hizmet Veriyor!

Koç grubuna ait olan Arçelik markalarından bir tanesi olan Altus, üç adımda tanımladığı ürünler üretmektedir. Basit, rahat ve mantıklı ürünlere imza atan Altus; kullanımı kolay, şık ama gösteriş peşinde olmayan, kullanım amacına yönelik tasarlanan, kolay ulaşılan ve yaygın servis hizmeti sunan, çok ekonomik cihazlar üretmektedir. Yola çıkış amacını orta ve alt gelir gruplarına ekonomik ürünler sağlamak olarak belirleyen firmanın cihazları fiyatlarına oranla uzun yıllar dayanabilen ürünlerdir. Altus ürünlerinin ortaya çıkan servis ihtiyacını karşılayabilmek için kurduğumuz Altus Servis işlerimizde, markanın prensiplerine tam uyan bir servis hizmetini müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Altus servis hizmetimiz ürünler konusunda profesyonel bir ekiple sunulan, A kalite ve nitelikli bir hizmettir. Hizmet adımlarımızın tamamında son teknoloji cihazlarla yaptığımız müdahaleler, orijinal yedek parça kullanımı ve 1 yıl parça garantisi sunarak hizmetimizi taçlandırıyoruz. Adresinize gelen ekiplerimiz tüm hassasiyetlerinizi dikkate alarak, cihazınızı en kısa sürede, titiz bir çalışmayla tamir etmektedir. Tüm Altus ürünlerinde konusunda uzman ekibimiz, aynı ilgi ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla profesyonel tamir uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Altus Servis hizmetlerimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saat boyunca bize ulaşabilir. Müşteri temsilcimizden cihazınız hakkında bilgi alabilir, arıza kaydınızı gerçekleştirerek, ekibimize randevu verebilirsiniz. En kısa sürede cihazınıza müdahale eden ekiplerimiz, sizden onaylı tamir işlemi sonrasında ürününüzü en kısa sürede adresinize teslim edecektir. Bunların yanı sıra online olarakta http://www.altuservis.net web adresinden servis taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply