2018’in En Güzel Perde Modelleri

2018’in en güzel perde modelleriyle karşınızdayız. Ocak ve Şubat perde satışları üzerinden bilgiler vermek gerekirse; yapılan araştırmada en çok salon ve oturma odası perdelerinin tercih edildiği görüyoruz. Renk bakımından ise en çok liste başı gelenler kırmızı, mavi, siyah, mor ve beyaz gelmektedir.

Yapılacak olan bir dekorasyonda ilk öncelik bütünlük olması gerekiyor. Bu bağlamda sizlerde evinizi değiştirmek istiyorsanız, yapacağınız ilk işlem hangi eşyaları ne ile değiştireceğinize karar kılmalısınız. Ancak sayede modern ve lüks ortamlar oluşturabilirsiniz. Perdeler, mekanın görselliği artırabileceğinden ötürü seçimin isabetli yapılması gerekir. Bunlara ek olarak çeşitli süslemelerle birlikte, en sıcak ve huzurlu bir mekan çıkartabilirsiniz.

Genellikle kahverengi perdeler sakin ve rahat bir atmosfer yaratmak için kullanılır. Sizlerde bu benzersiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu tonlarının yanında pastel renkler seçmeye özen gösterin.

Son başlığımız içerisinde örgü perdelerden bahsetmek istiyoruz. Dekorasyonu tamamlayan nitelikte olup, güneş ışığının odaya girmesini sağlar. Örgü perde seçerken ana perdelerin rengini ve odanın genel stilini göz önüne almanız gerekir. Perdenin renginin bir veya iki ton daha koyu olması önemlidir.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply