2018 Modern Salon Takımları

Her geçen gün moda daha da yenilenmektedir. Moda yenilendikçe bizlerin de fikirleri değişiyor daha yeni fikirler ediniyoruz. 2018 Modern Salon Takımları ‘da seçenek çok. Göz atarak farklı ve modern tasarımlarımızı görebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Salonlarımız en fazla vakit geçirdiğimiz mekânlardır. Bu mekânların rahat ve kullanışlı olmasının yanı sıra modern de olması gerekir. Kişi şıklıkla rahatlığı bir arada bulabilmelidir. Ağır rahatsız koltuklarla şık gözükmeye çalışarak rahatlıktan yoksun kalmamalıdır. İlk olarak eşya seçimini yapmanız gerekmektedir tabi salonunuzun genişliği çok önemlidir. Salonunuz dar ise yine doğru bir mobilya seçimi ile salonu genişletebilir daha kullanışı bir hale getirebiliriz.

Mobilya Yerleştirme de Dikkat Edilecek Noktalar?
Öncelikle duvarlarınızın renk seçimine dikkat etmeniz gerekir. Duvar seçimi ile mobilya seçiminiz uyumlu olmalıdır. Çok koyu tonlar kullanarak ortamı karartmamak gereklidir. Örneğin mobilyalarınızı koyu renkte alacaksanız çok açık renk duvarlar kullanmalısınız ki eşyalarınız daha göz önün de olabilsin. Aynı konu tam tersi için de geçerli olabilir yani açık renk mobilya tercihi yapacaksanız koyu renk duvarlar tercih edebilir ya da orta tonlar kullanılabilir.

Salon Yerleştirmesinde Püf Noktalar
Öncelikle salonunuzun şekline bakmalısınız. Salonunu kare ise çok daha rahat tasarlama yapılabilir. Koltuklarınızı karşılıklı yerleştirebilirsiniz. Dikdörtgen odanız var ise L biçimi koltukları tercih etmenizi öneririz. Küçük odalar için ise az eşya ve katlanılabilir mobilyalar tercih edebilirsiniz. 2018 Model Salon Takımları ‘na bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Bunlara da göz atabilirsiniz

No Comments

Leave a Reply